O nas

Książki pl. to nowy projekt Dressler Dublin - wydawnictwa i firmy księgarskiej (wcześniej Firma księgarska Olesiejuk) zajmującej się od ponad 30 lat wydawaniem i dystrybucją książek.

Wierni kluczowym wartościom firmy: miłości i szacunku do książek jesteśmy stale obecni na trudnym rynku książki, dzięki konsekwencji i entuzjazmowi naszych pracowników, pełni optymizmu stale się rozwijamy.

Naszą misją jest szerzenie kultury czytania, marzeniem, a zarazem celem jest wpłynąć na wzrost czytelnictwa w Polsce. Widzimy przyszłość w znalezieniu nowych możliwości wykorzystania innowacji, żeby zdobyć jak najwięcej czytelników z ofertą, która zadowoli ich we wszystkich dziedzinach życia.

Pragniemy, żeby książka towarzyszyła nam w każdym aspekcie codziennego życia, pomagała w pracy, nauce, dostarczała rozrywki. Chcemy zachęcić dzieci i młodzież do czytania książek, chcemy przyczynić się do uświadomienia społeczeństwu, że czytanie poprawia jakość życia.

W tym celu staramy się ułatwić dotarcie do książek.

Zapraszamy wielbicieli książek do naszej księgarni. Wierzymy, że miłośnicy i poszukiwacze różnych gatunków literackich znajdą to czego szukają.

Zapraszamy do odkrycia fascynującego świata książki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zrobiliśmy pierwszy krok, dopiero się rozkręcamy.

Klikając „OK”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu poprawy działania serwisu, analizowania korzystania z witryny oraz lepszego dopasowania treści marketingowych